На Прикарпатті правоохоронці проводять виховну роботу серед учнівської молоді

 • Працівники молодіжної превенції ГУ НП в Івано-Франківській області та патрульні поліцейські, які безпосередньо провели зустріч із учнями ЗОШ № 21 м. Івано-Франківська.

  Як повідомляє СК ГУ НП Івано- Фракнівської області, дітям вказали на важливість дисципліни, виховання, врахування думки дорослих, як батьків так і вчителів. І навпаки – попередили тих, хто постійно порушує дисципліну, вступає в конфлікт з дорослими та ін., тобто перебуває в полі зору як потенційно схильний до правопорушень.

  Поліцейські навчають дітей, які вчинки вважаються адміністративним правопорушенням, які кримінальним. З дітьми, схильними до порушення дисципліни, або які перебувають на обліку, постійно проводять індивідуально-виховну роботу з метою недопущення вчинення ними повторних правопорушень та вивчають причини їх вчинення.

  При цьому поліцейські використовують методичні рекомендації щодо порядку проведення оцінки ризиків скоєння повторних злочинів та планування профілактичної роботи з неповнолітніми особами, які знаходяться на обліку.

  Працівники молодіжної превенції Головного управління Нацполіції в області під час спілкування зі школярами мали на меті закласти у свідомість учнів школи цінності високоморальні принципів, які формують правильну поведінку законослухняного громадянина.

 • Нагадаємо, що діти з Прикарпаття поїхали на відпочинок до «Молодої гвардії».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!