На Прикарпатті продавали інформацію з баз даних Держприкордонслужби

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили в Івано-Франківській області чинного і колишнього прикордонників на продажі інформації з обмеженим доступом із бази даних Державної прикордонної служби.

Клієнтами фігурантів були, зокрема, учасники кримінальних угруповань.

За попередньою інформацією слідства, зловмисники продавали дані про перетин держкордону громадянами України та іноземцями, термін їх перебування в країні й наявність заборон на в’їзд чи виїзд.

Свої «послуги» зловмисники пропонували через спеціалізовані Інтернет – сервіси. Оплату від замовників вони отримували на банківські карти.

Наразі обом фігурантам повідомили про підозру за ч. 2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації) Кримінального кодексу України. Матеріали справи направлено в суд. Заходи із викриття протиправної діяльності проводились під процесуальним керівництвом Військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону Західного регіону.

Читайте також: На Прикарпатті викрили підпільний цех, де виготовляли фальсифікований алкоголь

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!