На Прикарпатті пройде престижна медична конференція

 • 4 жовтня о 09:30 в Івано-Франківську відбудеться III Міжнародна науково-практична конференція: «Терапевтичні читання: сучасні аспекти діагностики та лікування  захворювань внутрішніх органів», присвячена пам’яті академіка НАМН України Є.М. Нейка. Реєстрація розпочнеться о 08:00

  5 жовтня о 10:00 розпочнеться ІІ день конференції «Терапевтичні читання: сучасні аспекти діагностики та лікування  захворювань внутрішніх органів», присвяченої пам’яті академіка НАМН України Є.М. Нейка.

  Місце проведення: 4 жовтня  у Івано-Франківському академічному обласному музиично-драматичному театрі імені Івана Франка, 5 жовтня на базі навчально-рекреаційної  бази ІФНМУ «Арніка», м. Яремче.

  Планується до участі більше 500 учасників з усіх куточків України, серед яких 40 спікерів, які є провідними фахівцями в галузі медицини нашої країни.

  У рамках конференції буде заслухано виступи провідних вітчизняних та зарубіжних спеціалістів з актуальних питань лікування та діагностики захворювань внутрішніх органів. Програма засідань розрахована не тільки на пульмонологів, кардіологів, нефрологів, а й на наших колег, які працюють у первинній ланці охорони здоров’я, – лікарів загальної практики та сімейної медицини, а також для представників суміжних спеціальностей – неврологів, гематологів, фахівців з функціональної діагностики.

  Цей науково-практичний захід внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році» МОЗ та НАМН України Під час окремої сесії буде проведений конкурс молодих вчених та сесія стендових доповідей.

  У межах форуму буде працювати виставка лікарських засобів та виробів медичного призначення.

  Історія:

  Євген Михайлович Нейко (7 жовтня 1932, Смотрич Дунаєвецького району — 24 травня 2010, Івано-Франківськ) пройшов шлях від аспіранта до професора, завідувача кафедри, проректора і впродовж 23-х років очолював Івано-Франківський національний медичний університет.

  Академік Національної  академії медичних наук України та член її президії.

  Обраний Почесним членом Польської академії медицини (1998). Член президії Українського наукового товариства кардіологів і терапевтів; член правління Українського наукового товариства гастроентерологів.

  Фундатор народної лікарні — першої в області благодійної лікувальної установи для малозабезпечених. Започаткував новий напрямок у клінічній медицині — застосування немедикаментозних засобів з лікувальною метою та нових способів введення ліків в організм людини.

 • Засновник прикарпатської терапевтичної школи Євген Нейко — автор понад 600 наукових праць, більше 20 монографій і підручників. Підготував 50 докторів і кандидатів  медичних наук.

  Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (1992).

  Нагороджений Почесною відзнакою Президента України, орденом «За заслуги» двох ступенів, Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою МОЗ України, почесними відзнаками «Відмінник охорони здоров’я України» та «Відмінник вищої школи», медаллю «Ветеран праці», Золотою медаллю Альберта Швайцера, дипломом і срібною стелою Міжнародного рейтингу популярності та якості «Золота фортуна» в номінації «За значний внесок у розвиток медичної освіти та підготовку висококваліфікованих фахівців».

  Інформаційне повідомлення про конференцію

   

   

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!