На Прикарпатті проведуть реорганізацію органів обласного пенсійного фонду

 • Пенсійний фонд України з 2016 року оптимізує свою роботу. Кількість управлінь Пенсійного фонду в районах та містах Івано-Франківщини зменшиться із 17 до 12.

  Про це повідомив в. о. начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Валерій Семанишин, – йдеться у повідомленні прес-служби Івано-Франківської ОДА.

  пенсія

  “Оптимізація органів Фонду аж ніяк на погіршить якість обслуговування пенсіонерів, застрахованих осіб і страхувальників. Реорганізація дасть змогу ефективно та економно витрачати матеріальні та фінансові ресурси, оптимізувати зусилля працівників Фонду”, –  запевнив Валерій Семанишин.

  16 грудня 2015 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 1055 “Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України”, за якою 279 територіальних управлінь об’єднуються у 121 шляхом злиття окремих його управлінь. У нашій області таким чином утворюється п’ять об’єднаних управлінь:

    – Косівське, до якого увійдуть управління Пенсійного фонду України у Верховинському та Косівському районах;

    – Надвірнянське, до якого увійдуть управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі та місті Яремче;

    – Долинське, до якого увійдуть управління Пенсійного фонду України в Долинському районі та м. Болехові;

 •   – Тлумацьке, до якого увійдуть управління Пенсійного фонду України у Тлумацькому та  Городенківському районах;

    – Галицьке, до якого увійдуть управління Пенсійного фонду України у Галицькому та Рогатинському районах.

  На базі територіальних управлінь створюються структурні підрозділи об’єднаних управлінь без статусу юридичної особи, які, як і раніше, обслуговуватимуть громадян Верховинщини, Городенківщини, Рогатинщини, Яремчанщини і Болехівщини.

  Об’єднання дозволить скоротити тільки керівний апарат, централізувати функції кадрової та бухгалтерської служб. У підрозділах Фонду продовжуватимуть працювати спеціалісти з обслуговування пенсіонерів, страхувальників та застрахованих осіб.

  Нагадаємо, що Пенсійний фонд зарезервував пенсії для переселенців.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!