На Прикарпатті призначили нового керівника податкової служби

 • 17 вересня колективу податкової служби представили виконувача обов’язків начальника Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Юрія Якимишина.

  Наказ Голови ДПС України Сергія Верланова від 16 вересня № 136-о про покладання на Якимишина Ю.Т. – начальника Івано-Франківського управління ГУ ДПС в області виконання обов’язків начальника ГУ ДПС зачитала начальник ГУ ДФС в області Ірина Столярик.

  Як зазначила посадовиця, Юрій Якимишин працює в податковій службі більше двадцяти років, тому знає всі особливості цієї роботи.

  Розпочав свою трудову діяльність у вересні 1995 року, пройшовши шлях від податкового інспектора до начальника управління податкового аудиту в ДПІ в м. Івано-Франківську, згодом очолив Івано-Франківський відділ податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС.

  Також Ірина Столярик висловила сподівання, що здобутий досвід у податкових органах стане новому очільнику служби у нагоді під час виконання поставлених завдань, що дозволить продовжити позитивні напрацювання із забезпечення надходжень до бюджету.

  В свою чергу Юрій Якимишин високо оцінив роботу колективу франківських податківців та наголосив, що основними завданнями залишаються забезпечення наповнення бюджетів та надання якісних сервісних послуг платникам податків.

  Читайте також: Денис Шмигаль звернеться до Мінфіну щодо «митного експерименту»

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!