Стало відомо, скількох юнаків з Прикарпаття відправили до ЗСУ

 • Сьогодні, 20 травня, відбулося чергове засідання Івано-Франківської обласної призовної комісії.

  Про це пише пресслужба установи.

  Військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Ярмошук ознайомив членів комісії з перебігом виконання поставленого планового завдання призову на строкову військову службу.

  “Станом на сьогодні відбулося п’ять відправок молодого поповнення до війська для проходження строкової служби. За цей час до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили 228 осіб, що становить 52% від планового завдання”, – зазначив полковник Ярмошук.

   Також відбудеться чергове вирядження юнаків до Національної гвардії та Державної прикордонної служби України у кількості 23 особи.

  Наступний раз відправлять юнаків на 27 травня, а востаннє на 17 червня 2021 року.

  Також на засіданні комісії заслухали представників місцевої влади та військових комісарів Городенківського, Рогатинського, Калуського, Снятинського та Івано-Франківського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки про перебіг роботи вищезазначених призовних комісій та можливі проблемні питання.

  Нагадаємо, що на строкову службу з області належить призвати 435 придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 18 років, та старших осіб, які не досягли 27 років.

  Про те, як юнаки ухиляються від призову читайте в матеріалі “Військо кличе, або Чому призов – не мобілізація”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!