На Прикарпатті ремонтуватимуть автошляхи місцевого значення

 • Вчора, 15 березня, під час зустрічі із головами об’єднаних територіальних громад Прикарпаття голова облдержадміністрації Олег Гончарук окреслив основні напрямки розвитку дорожнього господарства краю, зокрема, перспективи ремонту та будівництва доріг місцевого значення.

  «Стан доріг – це віддзеркалення соціально-економічного життя кожного населеного пункту області. Саме тому впродовж кількох років ми спрямовуємо значні суми коштів на будівництво та ремонт доріг,  – підкреслив Олег Гончарук. – Насамперед, на Прикарпатті відновлюються автомагістралі, які сполучають наш край із іншими обласними центрами. Відтепер ми розпочинаємо ремонт автошляхів місцевого значення, яких на Івано-Франківщині є більше трьох тисяч кілометрів».

  Очільник області наголосив, що задля ефективного використання фінансового ресурсу, перелік автошляхів, які відновлюватимуться перш за все, пройде погодження з представниками органів місцевого самоврядування. Братимуться до уваги основні критерії виконання таких робіт: надання гарантії якості, фінансової обґрунтованості, темпів будівництва. Жодне рішення стосовно проведення ремонту на ділянках таких доріг не буде прийняте без погодження із депутатським корпусом обласної ради.

  До теми: Спроможні ОТГ можна отримати лише добровільно, – Олег Гончарук

  Олег Гончарук також повідомив, що в планах на цей рік і ремонт дороги зі зміцненням основи від обласного центру через м. Долина у напрямку до Стрия (Львівська область).

  Окрім того, за підтримки народних депутатів України на стадії розроблення проект щодо облаштування за кошти європейських донорів бетонної дороги, яка з’єднає Прикарпаття і Тернопільщину.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!