На Прикарпатті рідні загиблого бійця Олега Атаманюка звинувачують у його смерті іншого солдата

 • Нещодавно Бурштинську громаду сколихнула трагічна звістка – загинув 26-річний Олег Атаманюк.

  В офіційному повідомленні йдеться про те, що старший солдат Олег Атаманюк помер 14 квітня 2024 року від вогнепального поранення, несумісного з життям, в Сумській області, пише “Галицький кореспондент”.

  Втім рідні Олега повідомляють, що його, а також ще трьох побратимів, розстріляв інший солдат, поки вони спали. Трагедія сталася у військовій частині в Сумській області в районі населеного пункту Пушкарівка.

  Брат загиблого Ігор Атаманюк розповідає, що в солдатів виник конфлікт з нетверезим побратимом, який був проросійським та називав їх хохлами.

  «Один із солдатів відповів: якщо ми хохли, то чому ти з нами воюєш? Внаслідок чого була бійка і в нього забрали автомат, але ніяких дій з ним командувач не зробив. На той момент конфлікт закінчився. Вночі близько 23:00 той же військовий у нетверезому стані встав, прийшов та розстріляв їх чотирьох, коли вони спали. Один із них дивом залишився живим і перебуває в тяжкому стані», – каже Ігор Атаманюк.

  Олег Атаманюк мешкав у с. Бовшів. Йому було лише 26 років. З перших днів війни чоловік добровольцем долучився до лав ЗСУ. Для цього він повернувся в Україну з-за кордону, куди виїхав ще до повномасштабного вторгнення. У військового залишилися батьки, двоє братів та вагітна дружина. У травні в Олега Атаманюка має народитися син.

  «Всі пишуть, що він загинув від вогнепального поранення, але внаслідок чого він його отримав ніхто не пише. Справу хочуть замнути та не розголошувати, тому хочемо, щоб всі дізналися правду та допомогли покарати всіх, хто причетний до цього. Чому п’яний солдат знаходився надалі там у частині? Знаю, що, на жаль, брата та його побратимів не повернути. Та ми разом можемо зробити так, щоб всі, хто до цього причетний, понесли заслужене покарання за скоєне», – зазначає брат загиблого.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!