Родина відомого мольфара з Прикрапаття обурилась на жінку, яка називає себе внучкою Гоя (ВІДЕО)

 • Родина карпатського мага Гоя (справжнє ім’я Андрій Атаманюк) обурилася на сучасну мольфарку Ольгу, яка називає себе внучкою їхнього діда. Спадкоємці відомого знахаря, який помер 26 років тому, мають намір через суд вимагати ДНК-тест на встановлення родинного зв’язку із загадковою жінкою.

  На обійсті Гоя в Шешорах зібралися його спадкоємці в чотирьох поколіннях – донька Наталія, троє онуків, правнучка і навіть двоє праправнуків. Вони показують свідоцтво про смерть чи не найславетнішого мольфара Карпат і безліч фото з дідом. “Ми вам доказуємо, що він з нами жив”, – кажуть ці люди. Велику сім’ю за одним столом мимоволі зібрала мольфарка, яка живе на Прикарпатті і теж називає себе онукою Гоя. “Були шешорські люди в цієї Ольги, навіть давали мені її номер телефону”, – каже онучка Орися. “Якщо вона онучка Гоя – ми перепросимо її, а якщо ні, то як це? Люди будуть казати: ти не помагаєш, значить, твій дід теж був дурак”, – каже онучка Марія, пише ТСН.

  Гой приймав людей майже 50 років. Рідня вірить, що дар лікувати, зокрема епілепсію, він отримав із неба. “Тато мій бачив Діву Марію”, – каже донька мольфара. “Він примовляв, не ворожив. Треба було брати воду, яка ночує в хаті”, – пояснює онучка. Із водою людей нині приймає і загадкова мольфарка Ольга, котра каже, що бачить на ній літери. Це вона пояснює даром, який отримала в 11-річному віці. “Багато людям помагаю. Я себе не рекламую і ні в кого гроші не беру. Просто це передається з покоління в покоління”, – пояснювала вона.

  Родичі цьому віри не ймуть. “То ми не звірі, ми всі люди – приходи, признайся, що ти є”, – кажуть онуки. “Це є фальш. Бо тато дійсно воду замовляв”, – каже донька. “Якщо вона помагає, то нехай. Але тільки не робить рекламу, що це від діда в неї талант. Талант передати від одного до другої – це ні, не можна”, – вважають у родині. В тому, що в діда могла бути сім’я на стороні, спадкоємці сумніваються, тому телефонують самій загадковій мольфарці. Та скидає виклик, на другий відповідає, що готова приймати вдома тих, хто хоче прийти. “Вас турбує правнучка Гоя, хотіла би з вами поспілкуватися. Як розумію, ми з вами родина… Все, вона виключила. Бачите, яка вона внучка Гоя”, – коментують розмову рідні Атаманюка.

  Вони переконують, що свої знання Гой передав лише одній онуці, але такого дару, який мав сам мольфар, онука не отримала. Дідової слави рідня теж не хоче, але й іншим використовувати його ім’я більше не дозволить. Тому стосовно мольфарки Ольги вимагатимуть провести ДНК-тест на визначення спорідненості. “Ми будемо писати до прокуратури”, – каже правнучка. Рідні впевнені, що суд зобов’яже провести аналіз, який розставить усі крапки над “і” в цій історії.

 • Читайте також про жінку, яка лікує людей зміїної настоянкою.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!