На Прикарпатті шахрай ошукав жінку на 28 тисяч гривень, представившись працівником банку

 •  
  Повідомила код до банківської карти і залишилась без грошей: прикарпатські поліцейські розшукують шахраїв.
   
  Правоохоронці продовжують документувати факти шахрайських дій, вчинених щодо мешканців краю. Громадяни довіряють невідомим додзвонювачам, повідомляють їм персональні, банківські дані та втрачають заощадження.
   
  Днями до тисменицьких поліцейських звернулась мешканка Ямницької ТГ. Жінка повідомила, що її ошукали шахраї. Як вдалося з’ясувати поліцейським, до неї зателефонувала невідома особа та представилася працівником служби безпеки банку. Шахрай назвав її персональні дані і повідомив, що з її банківського рахунку начебто хочуть зняти кошти. А щоб цього не сталося, необхідно продиктувати захисний код, який є на звороті карти, що довірлива жінка і зробила. А уже за лічені хвилини з рахунку заявниці було знято 28000 гривень.
   
  За цим фактом поліцейські проводять розслідування.
   
  Правоохоронці звертаються до власників карткових рахунків:
  ☑️не повідомляйте ПІН-код картки та ні в якому разі не зберігайте ПІН-код у гаманці чи разом з карткою;
  ☑️не повідомляйте ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку;
  ☑️працівники фінансових установ ніколи не перевіряють ваші персональні дані;
  ☑️у разі, якщо ви підозрюєте, що спілкуєтесь з аферистами, завершуйте телефонну розмову та телефонуйте на гарячу лінію банківської установи.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!