На Прикарпатті шахраї телефонують бізнесменам від імені податківців та вимагають гроші

 • На Богородчанщині шахраї телефонують бізнесменам від імені податківців та вимагають гроші.

  В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що на мобільні телефони суб’єктів господарювання Богородчанщини надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші, пише “Галицький кореспондент“.

  Зокрема, шахраї телефонують начебто від імені керівника податкової інспекції району з мобільних телефонних номерів +38(096) 9457992, +38(096) 9921737 та просять суб’єктів господарювання перерахувати кошти для потреб, пов’язаних з перевіркою з області.

  “Звертаємо увагу, з метою легкої наживи злочинці можуть використовувати й інші номери телефонів, розрахункові рахунки та картки різних банківських установ та представлятися іншими посадовими особами податкової служби області”, – йдеться в дописі.

  Про факти шахрайських дій ви можете повідомити відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС в Івано-Франківській області за номером (0342) 77-19-11, органи національної поліції (тел. “102”) або зателефонувати за номером “гарячої” телефонної лінії ДПС України “Пульс” 0-800-501-007 (напрямок “5”).

 • До теми: шахраї ошукали мешканок Київщини, які хотіли орендувати житло

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!