На Прикарпатті школярам купили освітнє «чудо техніки»

Педагогічний колектив Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади наполегливо працює, щоб зробити навчальні будні вихованців більш комфортними та якісними. У квітні 2018 року деякі вчителі ліцею пройшли вебінар (курси через інтернет) від компанії EdPro, де вивчили дуже широкі можливості інтерактивної панелі  і навчилися їх використовувати.

Це була інтерактивна панель від компанії EdPro, яка поєднує в собі функції  проектора, інтерактивної дошки, комп’ютера, планшета та 65-дюймовго телевізора, обладнаного ліцензійним програмним забезпеченням. Пристрій дає змогу створювати цікаві та результативні уроки, де вчителі прямо зі сторінки електронного підручника можуть показати дітям відео, малюнки, 3D моделі , графіки, тести, навчальні ігри, географічні карти та інші цікаві навчальні «фішки». На даний момент панель оснащена більше як 1500 навчальних відео, майже 1200 трьохвимірнихмоделей (серед них людина та її органи, тварини, рослини, мінерали, будова молекул, внутрішні і зовнішні процеси, що відбуваються у Землі, віртуальна 3D подорож по визначних місцях світу в різні епохи, та багато іншого) більше 300 географічних карт, понад 5300 фотографій, 118 навчальних інструментів та ін. Крім цього вчителі мають змогу додавати свої матеріали, для того щоб краще і якісніше провести той чи інший урок.

Від ідеї придбання такого «чуда техніки» для Чорнопотоківського ліцею (в школах області на даний момент є ще дві такі панелі), до її реалізації пройшло майже 10 місяців. 13 грудня нарешті це сталося. Оскільки річ дуже не дешева, то для її придбання долучилась велика кількість людей, частина з яких і приїхала в Чорний Потік на її офіційну презентацію. Вчителі, дирекція, діти та їхні батьки щиро дякують голові Делятинської ОТГ  п.БогдануКлим’юку та депутатам Делятинської селищної ради , керуючому справа ПП «Об’єднання Самопоміч» п. Олегу Половку, депутатам обласної ради, зокрема депутату від ПП «Об’єднання Самопоміч» п. Богдану Станіславському, які завдяки спільній роботі і співфінансуванню, зробили придбання інтерактивної панелі можливим! Діти – наше майбутнє, і тому треба створювати максимально сприятливі умови для їх навчання!

Петро Гречух

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!