На Прикарпатті шукатимуть інші земельні ділянки для будівництва свиноферми

 • На Прикарпатті за дорученням голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля створили робочу групу, яка вивчатиме питання щодо можливого будівництва свинокомплексу на території Насташинської сільської ради Галицького району та Конюшківської сільської ради Рогатинського району.

  До складу робочої групи увійшли народні депутати України, керівництво облдержадміністрації, інспекційні служби, депутати Галицької районної та Насташинської і Конюшківської сільських рад, а також представники ТОВ «ЛЕМБЕРГ-АГРО».

  Учора, 31 жовтня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика в Галицькій райдержадміністрації відбулося виїзне засідання робочої групи.

  Представники громади під час обговорення висловилися проти будівництва свинокомплексу поблизу їхніх населених пунктів, оскільки це, на переконання селян, призведе до погіршення екологічної ситуації у цій місцевості.

  За результатами засідання робочої групи та обговорення вдалось досягнути домовленості щодо припинення всіх підготовчих робіт, пов’язаних з будівництвом свинокомплексу на період виготовлення дозвільних документів. Також робоча група буде вивчати господарську діяльність ТОВ «ЛЕМБЕРГ-АГРО» в інших областях.

 • Окрім того, робоча група доручила пошукати інші вільні земельні ділянки під будівництво свинокомплексу як альтернативу для можливого обміну.

  Нагадаємо, що через цю ситуацію прикарпатці декілька раз перекривали дорогу на Львів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!