На Прикарпатті шукають наставників для дітей з інтернатів

 • Сьогодні, 28 вересня, в Івано-Франківську презентували проект, пов’язаний з корпоративним наставництвом для дітей з інтернатів на Прикарпатті.

  Ініціаторами ГС “Об’єднані дітьми” стали 6 організацій, які об’єдналися і працюють в інтересах дітей. Наразі своїх наставників має вже 13 дітей.

  Проект полягає в тому, щоб знайти дітям з інтернатних закладів менторів, які допоможуть піти у самостійте життя”, – зазначають організатори.

  Сьогодні на презентацію завітало багато людей, які вже займаються благодійністю, мета “Об’єднаних дітьми” – знайти ще більше наставників.

  Читайте також: В Залучанському будинку-інтернаті для дітей встановили ліфт за майже мільйон гривень

  На зустрічі усім присутнім розповіли про те, чому лише невеликий відсоток дітей з Прикарпаття можуть бути всиновлені, що часом чекає дітей з інтернатів та чому важливо стати наставником для дитини. Лише 5% з усіх дітей в інтернатах мають можливість знайти нову сім’ю, 95% не мають статусу та не можуть бути всиновлені.

 • “Статистика говорить більше за мої слова, вихід ми побачили у наставництві. Наставник – це друг, людина, з якою можна обговорити особисті проблеми, якій можна зателефонувати чи звернутися за порадою”,- розповів Олександр Тусик.

  Люди, які хочуть стати наставником, мають бути повнолітні, пройти співбесіду та спеціальні тренінги.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!