На Прикарпатті створюють першу в області патронатну сім’ю

 • 26 вересня в приміщенні Косівської райдержадміністрації відбулася співбесіда за участю керівництва району щодо створення першої в районі та Івано-Франківській області патронатної сім’ї, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

  У заході взяли участь представники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які забезпечують навчання кандидатів у патронатні вихователі.

  На співбесіді була присутня кандидат у патронатні вихователі разом з помічником, які вирішили створити першу в області  патронатну сім’ю і, зокрема, пройшли для цього навчальні курси у місті Львів. Слід зазначити, що кандидат у патронатні вихователі активна, ініціативна людина, яка готова допомагати іншим.

  Довідково

  Сімейний патронат – це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд і виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах та потребує захисту в сім’ї патронатного вихователя. За цей період соціальні працівники здійснюватимуть ряд необхідних заходів для вирішення складних життєвих обставин, в яких перебуває рідна сім’я дитини. Якщо ситуація налагодиться, дитина повернеться до біологічних батьків. В іншому випадку буде розглядатися питання про влаштування дитини в інші форми сімейного виховання. Функціонування патронатної сім’ї, дозволить зробити процес вилучення менш травматичним для дитини.

  До теми: На Косівщині відкрили новий дитячий садок

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!