На Прикарпатті суд конфіскував деревину на 8500$ – передадуть на потреби ЗСУ

 • Завершено судовий розгляд стосовно 48-річного керівника ТОВ за замах на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів, заборонених до вивозу, приховування їх походження та використання підроблених документів (ч.2 ст.15, ч.1 ст. 201-1, ч.1 ст. 209, ч.4 ст. 358 КК України).

  Як інформують у пресслужбі Івано-Франківської обласної прокуратури, чоловік, здійснюючи господарську діяльність, пов’язану з гуртовою торгівлею деревини, намагався здійснити експорт за підробленими документами.

  У березні 2021 року він сформував відповідний пакет документів на 68 м³ лісоматеріалів вартістю 8500 дол. США та подав їх митному органу для здійснення митних процедур. При цьому чоловік вірогідно знав про те, що вони виготовлені із незаконно зрубаного лісу.

  У судовому засіданні він визнав себе винуватим у вчинені вказаних правопорушень. Суд затвердив угоду про визнання винуватості та призначив йому покарання у вигляді штрафу – 238000 гривень, а 68 м³ пиломатеріалів із хвойних дерев конфісковано та передано на потреби Збройних Сил України.

  Читайте також: Обікрали на суму 50 тисяч доларів: на Прикарпатті затримали групу серійних злодіїв

 • Фото – ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!