На Прикарпатті судять екс-заступника військового комісара за ухилення від мобілізації

  • У Надвірнянському районі відкрили кримінальне провадження проти колишнього заступника військового комісара.

    З 31 липня 1999 року по 20 червня 2011 року він проходив військову службу у Збройних силах України та займав посаду заступника військового комісара Надвірнянсько-Богорочанського ОРВК Івано-Франківської області. Згодом був  звільнений з військової служби у запас та  суб’єктом часткової мобілізації.

    Відтак на виконання Указу Президента України від 21 липня 2014 року «Про часткову мобілізацію» та закону про затвердження Указу Президента «Про часткову мобілізацію», екс-заступник військового комісара прибув для проходження медичного огляду до Надвірнянсько-Богорочанського ОРВК. Згідно з висновком військово-лікарської комісії був визнаний придатним до військової служби.

    05 серпня 2014 року колишній заступник військового комісара отримав мобілізаційне розпорядження про вручення якого розписався в журналі обліку вручення мобілізаційних розпоряджень призначених військовозобов’язаних, та був попереджений про відповідальність, за невиконання конституційного обов’язку захисту Вітчизни.

  • Втім він ухилився від призову на військову службу за мобілізацією. Відтак проти нього відкрили кримінальне провадження за статтею 336 КК України – ухилення від призову за мобілізацією. Санкція статті карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!