На Прикарпатті троє жінок відповідатимуть за погане життя своїх дітей

 • Працівники прикарпатської ювенальної превенції виявили нові факти ухилення батьків від виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей.

  Про це Ювенальна Превенція Прикарпаття розповіла на офіційній сторінці у Фейсбук.

  “На цих фото зафіксовані далеко не комфортні умови проживання хлопчиків та дівчаток, для батьків яких вони є швидше обузою, тягарем, аніж маленькими рідними людьми, що потребують піклування та захисту дорослих”, – йдеться у дописі.

  В одних сім’ях діти опинилися не в пріоритеті через надмірну пристрасть батьків до алкоголю, в інших – через байдужість чи банальну неспроможність батьків забезпечити родинний затишок. Якою б не була причина, страждають ні в чому невинні діти. Нерідко непутящі родичі замість пошуку виходу з ситуації безпідставно виправдовують себе складними життєвими обставинами, у яких перебуває сім’я.

  Зважаючи на це та для якнайшвидшого виявлення таких фактів, працівники поліції разом із зацікавленими соцслужбами перевіряють родини з цієї категорії, у яких є неповнолітні.

  Саме під час таких перевірок в Коломиї, Тисмениці та на Городенківщині ювенальні поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності матерів, які неналежно дбають про своїх малюків. Такі заходи передусім спрямовані на їх спонукання змінити своє ставлення до батьківських обов’язків, потурбуватися про потреби дітей.

 • Надалі працівники поліції триматимуть їх в полі зору та відповідно реагуватимуть на зміни чи їх відсутність.

  Нагадаємо, Занедбала синів: ювенальна превенція прийшла до багатодітної мами

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!