На Прикарпатті триває будівництво лісових доріг

 • З метою покращення господарської діяльності державного підприємства, за період з 2010-2017 рр Гринявський лісгосп збудував та здав у експлуатацію 29 км лісових автомобільних доріг, 15 мостів загальною довжиною 158 м, 139 м підпірних стінок, провів поточний ремонт 46 км існуючих доріг. Зокрема, у цьому році лісники збудували 3 км доріг у Гостівецькому лісництві та провели ремонт 24 км лісових доріг, що існують.

  Будівництво нових лісових доріг дає змогу забезпечити процеси лісокористування, можливість активного відновлення та охорони лісу, виконання протипожежних заходів, доступ до віддалених ділянок, де є необхідність заготівлі перестиглого лісу, на місці якого шляхом природного поновлення та посадки лісових культур виростає молодий ліс. Також це полегшує умови проживання місцевого населення, пересування на лісових дорогах відвідувачів лісу: туристів, збирачів грибів, ягід, повідомили у прес-службі ОУЛМГ.

  Головний інженер ДП “Гринявський лісгосп” П. Д. Петросаняк переконаний, що будівництво нових лісових доріг здійснюється не долинними ходами вздовж русел гірських потоків, як вони прокладались раніше, а згідно з сучасними  європейських вимог – по схилу гори. А це означає, що термін їхньої експлуатації буде значно довшим і ефективнішим.

  Нагадаємо, підприємствами Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства заплановано у поточному році збудувати та капітально відремонтувати 63 км лісових автомобільних доріг (38 км доріг збудувати, 25 км доріг відновити капітальним ремонтом).

  Станом на жовтень 2017 року підприємствами Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства збудовано 39 км земельного полотна та облаштовано 27 км доріг. Капітально відремонтовано 25 км лісових доріг.

 • Нагадаємо, На Прикарпатті триває осіння посадка лісу

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!