На Прикарпатті церква звинувачує активістів у нападі

Прес-служба УПЦ повідомила, що молодики “зламали двері, розбили вікна та побили віруючих, від рук рейдерів, за їхніми словами,  постраждав також настоятель храму протоієрей Володимир Шувар”.

відповідну заяву вони оприлюднили на своєму офіційному сайті.

У повідомленні йдеться, Що сьогодні, 28 вересня 2018 року, близько 13:00 активісти з «Правого сектору» в смт. Богородчани на Івано-Франківщині захопили будівлі Митрополичих палат при Свято-Троїцькому храмі, що були надані в користування релігійній громаді Української Православної Церкви Московського патріархату.

Активісти, за словами проросійських церковників, змогли проникнути в приміщення палат через внутрішній двір — музичну школу, яка примикає до будівель. Увірвавшись, вони влаштували бійку з парафіянами, котрі знаходилися всередині, в результаті якої декілька осіб отримали серйозні травми — двом чоловікам відповідно зламали руку та розбили голову.

“Настоятеля ж храму, заламавши йому руки, штурханами викинули на вулицю. Вигнавши таким чином усіх парафіян, рейдери змінили замки”, – пишуть у прес-службі.

Втім, депутат Святослав Никорович інформацію щодо бійки спростував. Він зазначив, що конфлікт мав місце, як і штовханина, також згадав, що впав священик. Однак факт бійки у Богородчанах спростовують.

Нагадаємо, Понад 200 вірян Московського патріархату вирушили у пішу прощу з Франківська

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!