На Прикарпатті цьогоріч проведуть понад сто фестивалів

 •  Сьогодні, 13 січня, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

  Першим питанням порядку денного стала галузь культури та основні напрямки її діяльності у 2020-му році.

  “Ми тут постійно говоримо про господарські питання. Але культура є не менш важливою сферою, тож не варто про неї забувати”, – сказав голова ОДА Денис Шмигаль.

  Після цього начальник управління культури, національностей та релігії Володимир Федорак розповів про очікування від 2020-го року.

  “Хочемо зберегти високу концертну і гастрольну активність, яка була того року. Наші колективи відвідали 15 країн на трьох континентах, і це продовжиться. Всі обласні культурні установи будуть збережені. Будуть реалізовуватися п’ять обласних програм, на це заплановано 11 мільйонів гривень. Це такі напрямки, як духовне життя, утеплення закладів культури, відновлення туристичної привабливості Галича та інші”, – зазначив Федорак.

  Також за рік на Прикарпатті проведуть понад 100 фестивалів і масових заходів, з яких 6 будуть міжнародними та 8 – всеукраїнськими.

  Нагадаємо, минулого тижня в Івано-Франківську розпочали Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!