На Прикарпатті у 2020 році зменшився рівень злочинності

 • Минулоріч кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень на Івано-Франківщині зменшилася на 14 %. Це 6 687 проти 7 775 у 2019-му році. Рівень злочинності в області залишається одним із найнижчих у державі.

  Про це розповів керівник Івано-Франківської обласної прокуратури Роман Хима, пише “Суспільне Карпати“.

  За його словами, на 11 % знизилася кількість кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи. Зокрема, кількість умисних вбивств у 2020-му році зменшилася з 20 до 17, і всі розкриті.

  Поменшало також грабежів та розбійних нападів. На 9 % знизилася кількість кримінальних правопорушень, що пов’язані з безпекою руху та експлуатацією транспорту.

  Роман Хима розповідає, що за минулий рік у два з половиною рази зросла кількість зафіксованих правопорушень щодо довкілля. Також викрили більше злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків.

  “Викрили 493 проти 383 у 2019-му кримінальних проступків та злочинів цієї категорії, кожен другий з яких пов’язаний зі збутом”, – зазначив Хима.

  Він розповів, що в межах реформи прокуратури, з 15-го березня планують запустити роботу шести окружних прокуратур, що будуть створені замість місцевих.

  До теми: На Прикарпатті запрацюють шість окружних прокуратур

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!