На Прикарпатті утворять Коломийську об’єднану територіальну громаду

  • Таке рішення депутати Коломийської міськради прийняли на останньому засіданні 19 липня.

    Коломия створить об’єднану громаду з чотирма суміжними сільськими радами, до складу громади, згідно з рішенням, увійдуть громади Саджави, Іванівців, Шепарівців та Товмачика.

    Так, підтримавши рішення 24 голосами, міська рада вирішила схвалити проект рішення про добровільне приєднання Шепарівцівської сільської територіальної громади села Шепарівці Коломийського району, Товмачицької сільської територіальної громади села Товмачик Коломийського району, Іванівецької сільської територіальної громади села Іванівці Коломийського району, Саджавської сільської територіальної громади сіл Саджавка та Кубаївка Надвірнянського району Івано-Франківської області до Коломийської міської об’єднаної територіальної громади.

    “Сьогодні, на відміну від інших міст Прикарпаття, Коломия найдалі просунулася у приєднанні сіл і об‘єднанні їх у громади. Цим рішення пройдуть ще один етап. Найважливіше знайти і збалансувати тут усі інтереси учасників об‘єднання, адже реформа покликана підняти рівень життя, достатку, щоб було не лише велике бажання жити у містах але й у селах, які стануть частиною великої громади”, – зазначив Руслан Панасюк, директор Центру розвитку місцевого самоврядування.

  • Нагадаємо, У 2018 році коломиянам, які опинилися у скруті виділили вже 308 тисяч гривень

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!