На Прикарпатті в реколекційному будинку перебувають майже пів сотні переселенців

 • До Івано-Франківської області щодня приїжджають люди з областей, де були ракетні обстріли чи точилися бої. Архієпархіальні об’єкти продовжують використовувати для надання тимчасового прихистку для людей, які рятували свої життя від війни.

  Нещодавно декілька сімей з дітьми поселилися в Надвірнянському районі у с. Заріччя. Там, при греко-католицькій парафії Різдва Пресвятої Богородиці, катехитично-реколекційний будинок свв. Кирила і Методія відчинив свої двері для вимушено переселених осіб. Сьогодні там перебуває понад 44 осіб з Харківської та Київської областей, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

  Щоби всі вони мали належні умови проживання, волонтери Архієпархіального координаційного антикризового центру регулярно передають туди продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни та одяг.

  «Ми тікали і не знали, куди податися. Сьогодні неймовірно вдячні церкві, яка нас прихистила. Наші діти тут в безпеці, вони більше не плачуть. Тут всі приязні, ми отримуємо волонтерську допомогу, основні продукти харчування. Разом готуємо і спільними зусиллями наводимо лад. Незнайомці перебувають в діалозі між собою і в таких непростих обставинах залишаються людьми», – розповів Павло.

  Читайте також: Прикарпаття вже прихистило понад 84 тисячі людей, які постраждали від війни

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!