На Прикарпатті вчителька, щоб поновитися на роботі, підробила COVID-сертифікат

 • Коломийський міськрайонний суд виніс вирок вчительці ліцею № 5 за підроблений COVID-сертифікат. Жінці призначили 1 700 грн штрафу.

  Освітянка на початку жовтня 2021 року подала свої дані невідомій людині, щоб виготовити підроблений сертифікат про вакцинацію проти COVID-19. Як йдеться у документі, міжнародне свідоцтво про імунізацію жінка отримала, однак у документі була вказана недостовірна інформація щодо отриманої вакцини та закладу, який нібито видав жінці цей сертифікат, інформує “Суспільне”.

  Щоб продовжувати працювати у навчальному закладі, в кінці жовтня вчителька принесла керівництву копію підробленого сертифіката.

  9 листопада Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги подав інформацію про те, що жінка не вакцинувалася від COVID-19, а у системі Medics не було письмової згоди вчительки на щеплення.

  Під час судового засідання прокурор підготував клопотання про розгляд справи у спрощеному порядку без проведення судового розгляду. Обвинувачена подала у суд заяву про “беззаперечне визнання винуватості”.

  Як йдеться у вироку, суд пом’якшив покарання і ухвалив рішення оштрафувати вчительку через те, що це — перше її притягнення до кримінальної відповідальності. Також освітянка щиро розкаювалася у вчиненому, сприяла розкриттю злочину та утримує дитину.

 • Суд визнав вчительку винною у підробці COVID-сертифіката та призначив їй 1 700 грн штрафу.

  Читайте також: На Прикарпатті лікарі врятувати від Covіd-19 трійню та її батьків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!