На Прикарпатті відбудеться фестиваль снігових скульптур

 • Впродовж трьох днів, 12-14 лютого, на Івано-Франківщині відбудеться IV Всеукраїнський фестиваль снігових скульптур «Серця закоханих єднаються у «Буковелі», який буде присвячений Дню закоханих.

  До участі в конкурсі запрошуються професійні команди (архітектори, дизайнери, художники, скульптори), чисельністю не більше трьох осіб.

  Під час визначення переможців конкурсу снігових скульптур судді враховуватимуть перше враження від композиції, технічні навички, складність та дизайн, а також творчий підхід скульптора до втілення ідеї і мистецьку цінність.

  Символічно, що фестиваль, присвячений Дню всіх закоханих, відбуватиметься напередодні прадавнього українського свята Стрітення. У народній уяві Стрітення – це свято зустрічі Зими з Літом. Зима колись вважалася старою бабою в полатаному кожушку, поношених шкарбанах та дірявій хустині, поточеній мишами. А Літо — гарною, рум’яною дівчиною, яка щедро дарує любов матінці-землі.

  Тому, окрім конкурсної частини, на фестивальній площі відбуватиметься концертно-розважальна програма, головними декораціями до яких стануть тематичні скульптури зі снігу.

  3harbin

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!