На Прикарпатті відбулися десяті ювілейні спортивно-рекреаційні ігри для людей з інвалідністю (фото)

 • З ініціативи представника Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в обласній державній адміністрації Миколи Макара та Івано-Франківської благодійної організації «Мальтійська служба допомоги» спільно з громадською організацією «СЛІД» відбулися десяті ювілейні спортивно-рекреаційні ігри для людей з інвалідністю.

  Метою заходу є популяризація активного способу життя серед фізично-неповносправних через залучення їх до занять спортом, а також підняття питання доступності як невід’ємної складової безбар’єрного середовища.

  «Спорт для осіб із порушенням слуху, зору, опорно-рухового апарату, розумового розвитку – це система занять фізичною культурою, ігровою діяльністю та спортом людей з інвалідністю, яка є елементом соціальної адаптації та рекреації. Також пріоритетними напрямками держави є соціальна, освітня, економічна, громадська, цифрова та фізична безбар’єрності. Сьогодні важливо забезпечити доступність для всіх потребуючих громадян і невідкладність створення умов для захисту прав людей з інвалідністю у суспільстві», – наголосив Микола Макар.

  У програмі – показові виступи та спорт на кріслах колісних, настільний теніс, хокей на візках, бочія, крикет, дарст, слалом, техніка їзди та долання перешкод на кріслі колісному.

  Заступник начальника управління спорту ОДА – начальник відділу спортивно-масової роботи, розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту облдержадміністрації Костянтин Лисейко привітав учасників та зазначив: «Спортивна активність для людей з особливими освітніми потребами надважлива. Рекреаційні ігри – це система заходів, пов’язана з використанням вільного часу людей для їх оздоровчої, культурно-ознайомчої і спортивної діяльності та сприяє контактам, взаєминам між людьми для успішної життєдіяльності», – зазначив посадовець.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!