На Прикарпатті відбулися навчання для інспекторів-криміналістів

 • Днями керівництво слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області провело заняття з інспекторами-криміналістами за участю фахівців НДЕКЦ МВС України, повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
  ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ

  ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ

  Метою організації заходу стало підвищення якості проведення працівниками підпорядкованих підрозділів оглядів місць та вилучення повного комплексу речових доказів, які б сприяли у розкритті та розслідуванні злочинів. Окрім того було обговорено питання правильного вилучення відповідної слідчої інформації.

  На заняттях кожний з учасників зміг удосконалити свої професійні вміння, знання та навички. Інспектори-криміналісти засвоїли нові методи вилучення слідів дактилоскопічного походження з використанням криміналістичних порошків, дактилоскопічних плівок на різних поверхнях, а також об’ємних слідів трасологічного походження.

  Нагадаємо, що інцидент з малолітніми дівчатами, які вступали у статеві стосунки з особами іноземного походження, нещодавно набув широкого розголосу і розділив громадськість Івано-Франківська на два антагоністичні табори.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!