На Прикарпатті відбувся Всеукраїнський турнір із греко-римської боротьби

• З 6 по 8 березня, у м. Болехів проходив відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 13 команд: м.Болехів, м.Київ, м.Львів, м.Рівне, м.Березне, м.Сарни, м.Стрий, м.Конотоп, м.Івано-Франківськ, м.Тячів, м.Новоград-Волинськ, м.Долина, та гості із зарубіжжя м.Острава (Чехія).

Всього у турнірі було 189 учасників. Низка команд із різних причин не змогли взяти участь в змаганнях, пояснює спортивний тренер Руслан Кулак.

В підсумку змагань, болехівські атлети завоювали 13 золотих, 12 срібних та 15 бронзових медалей, посівши перше місце у загальнокомандному заліку. На другому опинилися спортсмени з Долини – п’ять золотих, чотири срібних та вісім бронзових, а на третьому – з Конотопу, здобувши дві золотих, п’ять срібних і дві бронзових нагороди.

Чемпіони та призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками, а команди переможці ексклюзивними статуетками.

Повний список переможців із Болезова:

Перше місце – Колєв Юрій, Юхман Євген, Василенко Вадим, Кидик Данило, Блажко Володимир, Ужела Андрій, Лучинчин Назар, Мельник Андрій,Петрухін Віктор, Івасів Андрій, Красівський Арсен, Очеретнюк Володимир , Козак Анна-Марія.

Друге місце – Іванів Петро, Колєв Мартин, Колєв Ілля, Лопачук Артур, Боттер Давид-Леонардо, Дутка Денис, Іванів Іван, Середяк Максим, Кремко Арсен, Кидик Олег, Бонковський Ігор, Досяк Анастасія.

Третє – Бучок Ігор, Яцків Лукян, Пуняк Артур, Герасимів Давид, Лучинчин Назар, Пилипів Дмитро, Герцик Владислав, Міщук Андрій, Карачевський Владислав,
    Погляд Вадим, Пухманець Роман, Халацький Станіслав, Піжик Максим, Гошовський Владислав, Рябчик Наталя.

До теми: спортсменка з Долини завоювала “срібло” на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби.