На Прикарпатті відділ освіти переплатив майже 170 тис. за газ: суд сказав повернути

 • Господарський суд Івано-Франківської області задоволив позов Надвірнянської окружної прокуратури про стягнення майже 170 тис. грн надмірно сплачених коштів за закупівлю природного газу для відділу освіти культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.

  Встановлено, що у січні 2021 року за результатами проведення відкритих торгів (тендеру) між відділом освіти та одним із товариств з обмеженою відповідальністю укладено договір про закупівлю природного газу. В подальшому між вказаними суб’єктами укладено 9 додаткових угод до цього договору, якими передбачено збільшення ціни природного газу.

  Як з’ясувала прокуратура, вказані додаткові угоди незаконні, а на момент їх укладення не підтверджено зростання ціни на природній газ.

  Внаслідок таких протиправних дій відділ освіти зайво сплатив постачальнику газу 169 тис. 277 грн.

  Прокуратура у судовому порядку визнала недійсними вказані угоди та зобов’язала ТОВ повернути безпідставно сплачені кошти.

 • Також читайте, що за процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Івано-Франківська повідомлено про підозру 36-річному місцевому жителю за фактом шахрайства та крадіжки гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану (ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 185 КК України).

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!