На Прикарпатті відкрили черговий тренувальний майданчик від ФК “Шахтар”

 • 18 серпня в селищі Дем’янів Галицького району стартували тренування проєкту Shakhtar Social “Давай, грай!”. Про це повідомили на офіційній сторінці футбольного клубу “Шахтар”.

  На відкриття майданчика приїхав захисник ФК “Шахтар” Валерій Бондар. Він узяв участь у першому тренуванні дітлахів у межах проєкту:

  “Щасливий брати участь у такому заході й бачити радісні обличчя дітей. Майданчиків «Давай, грай!» стає дедалі більше, і це чудово! У цьому проєкті дітлахи опановують основи футболу, займаються з тренером та навчаються працювати в команді. Хочеться, аби якнайбільше дітей в усіх куточках нашої країни мали змогу грати у футбол”, – сказав Валерій Бондар.

  Загалом у Дем’яновому на чолі з тренером-адміністратором займатимуться 60 дітей. Варто зазначити, що це 25-й населений пункт на карті соціального проєкту з розвитку масового дитячого футболу “Давай, грай”, в якому цьогоріч беруть участь понад 3 000 дітей і близько 50 тренерів. Нагадаємо, в 2018 році такий майданчик, зокрема, відкрили в Івано-Франківську.

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!