На Прикарпатті відкрили першу поліцейську станцію

 • Станцію відкрили у Богородчанській громаді, де проживає 30 тисяч мешканців.

  Центр безпеки у селі Іваниківка облаштований відповідно до всіх потреб повсякденної роботи поліцейського та обладнаний необхідною оргтехнікою для надання кваліфікованих послуг.

  На станції працюватиме 28-річний капітан Михайло М’ясковський, який успішно пройшов навчання. Правоохоронець – перший поліцейський офіцер Богородчанської громади. Він опікується майже чотирма тисячами мешканців із трьох сіл: Іваниківка, Забережжя та Похівка, інформують у поліції Прикарпаття.

  «Поліція стає ближчою та оперативнішою. Я тут, щоб оберігати та захищати права людей. З мешканцями громади уже познайомився. Для ефективної роботи надали службовий автомобіль», – розповів Михайло М’ясковський.

  Це перша станція, яка запрацювала у Богородчанській громаді. Невдовзі планують відкрити ще три.

  «Це лише початок проєкту Нацполіції на території Богородчанської ТГ. Плануємо відкрили ще декілька поліцейських станцій та забезпечити їх транспортними засобами. Нові автомобілі закуплені за кошти МВС та Національної поліції України. На цей момент поліцейські проходять відповідне навчання», – наголосив начальник обласного управління Нацполіції Сергій Безпалько.

  До теми: На Франківщині відкрили прихисток на 400 осіб

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!