У Франківську відкрили виставку праць місцевих вчених та раціоналізаторів

 • Сьогодні, 25 вересня, в Івано-Франківську в рамках Тижня бібліотечного спілкування “Книга об’єднує нас”, відкрили виставку праць “Інтелектуальний доробок винахідників і раціоналізаторів”.

  За словами директора Обласної універсальної наукової бібліотеки Людмили Бабій захід приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. На сьогоднішній виставці представлені всі нові книги, які науковці різних напрямів подарували бібліотеці.

  “Ми вперше вирішили організувати виставку інтелектуального продукту в друкованому вигляді, який напрацювали вчені та раціоналізатори нашого краю. Це досягнення у різних галузях науки і техніки, які поповнили світову скарбницю”, – каже голова Івано-Франківської обласної організації Товариства раціоналізаторів та винахідників України Богдан Середюк.

  Серед праць з якими мають нагоду ознайомитися відвідувачі виставки є доробок професора Івано-Франківського національного університету нафти і газу Віктора Петренка.

  “Тут представлена моя книга “Управління процесами інтелектокористування в соціально-економічних системах”, актуальність якої полягає в тому, що протягом тривалого часу в нас ніхто не займався проблемою, як мотивувати людей творити інтелектуальну продукцію”, – додає вчений.

 • Нагадаємо, В Івано-Франківську відбувся науковий пікнік

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!