На Прикарпатті відремонтують одну з найгірших доріг

Сьогодні, 12 листопада, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денис Шмигаль відзвітував про діяльність за перші 100 днів роботи на цій посаді.

Голова ОДА розповів, що одну з найгірших ділянок доріг Івано-Франківщини вже цього року почнуть ремонтувати.

Мова йде про дорогу трасу Н-10, яка на Прикарпатті йде від Снятина до Івано-Франківська, а потім через Калуш, Долину та Болехів до Львівської області.

Особливо незадоволені прикарпатці останньою ділянкою дороги – від Долини до Болехова і далі, в напрямку Стрия. За словами водіїв, там дороги просто немає.

По цій ділянці завершено тендер. Участь в ньому взяли 5 учасників, їхні пропозиції становили від 84 до 114 мільйонів гривень. З компанією, яка запропонувала найнижчу ціну невдовзі буде укладено контракт“, – сказав Денис Шмигаль.

За його словами, на цій дорозі забезпечать проїздність вже цього року – методом ресайклінгу. Переможця тендеру голова ОДА не назвав, але сказав, що це не “ПБС”.

Дорога зараз відверто непроїзна. Проїзність забезпечимо, а далі будемо комплексно дивитися і вирішувати проблему наступного року“, – додав очільник ОДА.

Читайте також: Смерть і ями: Найгірші дороги Прикарпаття

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!