На Прикарпатті відзначать 150-річчя від дня народження Василя Стефаника

 • У селі Русів Снятинського району відбулася міжвідомча нарада з питань підготовки заходів до відзначення 150-річного ювілею Василя Стефаника.

  Подія відбулася за участі керівника апарату ОДА Романа Маланія, першого заступника голови облради Василя Гладія, за участі керівників департаментів та управлінь ОДА, РДА та районної ради, Русівської сільської ради, ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди, представників музейних та наукових інституцій області.

  Під час наради обговорили питання щодо термінового проведення заходів з благоустрою території в селі Русів, проведення капітального ремонту садиби Василя Стефаника, реекспозиції музею та садиби В. Стефаника. Відзначення цієї дати на Прикарпатті обіцяють зробити масштабним.

  Управління культури, національностей та релігій ОДА створило робочу групу з підготовки заходів, зокрема створення нової концепції експозиції музею В. Стефаника, проведення реставрації окремих експонатів і підготовки нових матеріалів.

  Наступне засідання міжвідомчої робочої групи заплановане 5 березня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за участі представників вишу, ОДА і облради, обласних музеїв, обласних архівів (Львів, Івано-Франківськ), родини Стефаників. 

  Читайте також: Хода і віче – у Франківську відзначили 101-шу річницю ЗУНР (фоторепортаж)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!