На Прикарпатті Служба безпеки України спільно з поліцією та військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону викрила військовослужбовця Збройних Сил України на продажі зброї та боєприпасів.
Про це повідомляє Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.
Військовослужбовець одного з підрозділів, дислокованих на території Івано-Франківської області, після закінчення ротації в районі проведення ООС незаконно вивіз військові засоби ураження для реалізації.
Правоохоронці затримали чоловіка згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час спроби збуту трьох ручних протитанкових гранатометів РПГ-22, п’ятьох гранат Ф-1, трьох гранат РГД-5 та тротилової шашки вагою чотириста грамів.
Під час обшуків за місцем проживання та в автомобілі фігуранта справи вилучено ще два ручних протитанкових гранатомети.
У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.
Нагадаємо: Прикарпатець намагався ввезти до України шість рушниць
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/74480259_2513817648687420_4670643476881211392_o.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/74878878_2513818342020684_8932564727570104320_o.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/75429629_2513818328687352_593191638491201536_o.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/75184712_2513817635354088_5868161173110652928_o.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/75561509_2513817642020754_9058691909710512128_o.jpg)