На Прикарпатті встановили рекорд із віджимання на пальцях

Сьогодні, 2 грудня, у Надвірній встановили національний рекорд України, в номінації «Віджимання на одному пальці обох рук». Почесне звання рекордсмена здобув Антон Левкун – майстер спорту України, чемпіон України, чемпіон Европи з карате, житель с.Чорні Ослави.

На майдані Шевченка, чоловік віджався від землі на великих пальцях обох рук 53 рази за 50 секунд. Рекорд був встановлений під пильним оком експерта Національного реєстру рекордів України Павла Горішевського, повідомляють у Надвірнянській міській раді.

Не зважаючи на морозяну погоду, підтримати рекордсмена прийшли його колеги, близькі, друзі, надвірнянці та гості нашого міста. До цього дня спортсмен йшов довгі роки виснажливих тренувань. Карате Антон Левкун почав займатись з 10 років. Ще будучи дитиною щоразу їздив до Коломиї, щоб займатись з тренером улюбленим спортом.

З часом, в 2009 році Антон Антонович, відкрив спортивну секцію в рідному селі, де популяризував спорт та фізичну культуру серед дітей та молоді. В 2011 чоловік став чемпіоном України з карате, в 2013 – чемпіоном Европи, а в 2016 здобув кубок чемпіона в Швеції.

До цього часу в Україні такий рекорд ніхто не встановлював. Унікальність цього рекорду у фізіологічних можливостях, адже уся вага чоловіка зосереджена на великих пальцях обох рук. Рекордсмен розповідає, що кожного ранку він приділяє 20 хвилин свого часу виключно на вправи для пальців рук.

Після встановленого рекорду всім причетним до спортивного дійства вручили відповідні дипломи. Антон Левкун зі своїми колегами представив показовий виступ, після чого всі охочі мали змогу зробити фото з новим рекордсменом.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!