Створивши в одній із соціальних мереж фейковий акаунт, аферист поширював неправдиві повідомлення про потребу в матеріальній допомозі для порятунку важкохворої дитини. Про це повідомляє пресслужба поліції Івано-Франківської області.
Злочинну діяльність шахрая викрили оперативники відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області спільно із дізнавачами Івано-Франківського районного управління поліції.
Під час слідства правоохоронці з’ясували, що 36-річний мешканець Івано-Франківська у соціальній мережі поширював неправдиві повідомлення про збір коштів начебто на лікування дитини. В повідомленні також вказував власні банківські реквізити.
Поліцейські встановили, що у постах аферист поширював серед користувачів однієї із соціальних мереж, попередньо отримані ним, із інтернет-сторінки одного із лікувальних закладів, фотознімки онкохворої дитини, яка після проведення хірургічного втручання у 2021 році померла. Дитину аферист видавав за свого сина.
Так, зловживаючи довірою громадян України, він заволодів їх коштами. Гроші чоловік використовував на особисті потреби.
Під час проведення оперативних заходів працівники кіберполіції встановили місце проживання зловмисника. В ході проведення обшуку в помешканні шахрая поліцейські вилучили мобільні телефони, сім-карти, банківські платіжні карти, чорнові записи та інші речові докази його злочинної діяльності.
Слідчі повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 (Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) Кримінального кодексу України. Шахраю загрожує покарання у вигляді обмеженням волі на строк до трьох років.
Наразі поліцейські встановлюють інших потерпілих від протиправної діяльності підозрюваного.
Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли
Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного