На Прикарпатті викрито підприємство, яке за підробленими документами експортувало ліс

Івано-Франківською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України.

Встановлено, що один із суб’єктів господарювання з метою отримання сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій подав у Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства підроблені товаро-транспортні накладні про придбання лісопродукції в держспецлісгоспів.

До теми: В Долині прокуратура викрила підпільну пилораму

В ході проведення обшуку на території цього підприємства вилучено оригінальні примірники підроблених товарно-транспортних накладних, які використовувались посадовими особами підприємства при отриманні сертифікатів походження лісоматеріалів в Управлінні лісового та мисливського господарства в області та для експорту незаконно вирубаного лісу за кордон.

Як з’ясувала прокуратура, на підставі підроблених накладних підприємство експортувало 628 куб. м. лісу. Досудове розслідування триває.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!