На Прикарпатті вилучили нелегального алкоголю і тютюну на півтора мільйони

 • Поліцейські Івано-Франківщини провели перевірки щодо порушень порядку провадження господарської діяльності та правил торгівлі алкогольними і тютюновими виробами. На порушників склали адміністративні протоколи, а нелегальний товар вилучили.

  Від початку відпрацювання співробітниками поліції перевірили майже 14 тисяч об’єктів роздрібної торгівлі: ринки, магазини, кіоски і місця стихійної торгівлі, пише «Галицький кореспондент» із посиланням на поліцію області.

  За результатами перевірок задокументували 186 фактів незаконного зберігання та збуту підакцизної продукції, з яких 115 фактів стосується алкогольної продукції, а 71 – тютюнової. На правопорушників нелегального товару склали адміністративні протоколи.

  Крім того, правоохоронці задокументували 14 кримінальних правопорушень на території Івано-Франківської області, а саме:  дев’ять – за ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та п’ять – за ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

  Під час відпрацювань склали 172 адмінматеріали, а саме: 102 факти за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) КУпАП та 70 – за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП.

  Загальна сума вилученої продукції становить близько півтора мільйона гривень.

  Нагадаємо, Поліцейські вилучили у прикарпатки майже сотню пляшок алкоголю

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!