На Прикарпатті висадили 1200 дерев у формі тризуба

 • З нагоди святкування цьогоріч 30-річчя незалежності України лісівники Делятинського лісгоспу вирішили не просто висадити молоді дерева у рамках акції «Озеленення планети».

  З 1200 саджанців дугласії та модрини із закритою кореневою системою вони виклали малий герб України – тризуб.

  Повідомляє Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

  В урочищі «Герасими-Дебриця», що на території лісового фонду Дорівського лісництва, лісівники попередньо підготували площу, зробили розмітку, позначили кожне посадкове місце дерев’яним кілком.

  Після цього ветерани АТО – майстер лісу Дорівського лісництва Василь Озорович і лісоруб цього ж лісництва Петро Буждиганчук, голова Делятинської ОТГ Богдан Клим’юк, представники громадських організацій та закладів освіти Делятинської селищної ради і лісівники Делятинського лісгоспу висадили саджанці дугласії і модрини.

  Ці породи дерев швидко вкорінюються і дають непоганий приріст. Тому лісівники сподіваються, що через 5 років тризуб можна буде оглядати з висоти пташиного польоту, а завдяки модриновій жовтій хвої лісовий герб особливо буде помітний восени.

 • Нагадаємо, тризуб з вічнозеленого самшиту висаджений лісівниками в пам’ять про воїнів АТО на території Рогатинського лісгоспу. Цього року малому гербу України 22 березня виповнилося 103 роки. У 1918 році Мала Рада затвердила, що гербом Української Народної Республіки приймається знак Київської держави часів Володимира Святого – тризуб, у варіанті, розробленому художником Василем Кричевським.

  До теми: На Коломийщині висадили 2000 дубів (відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!