На Прикарпатті витратили 53 тисячі гривень на навчання підрозділів тероборони

 • Сьогодні, 23 лютого, відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влад.

  На засіданні розглянули питання про виконання обласної цільової програми проведення мобілізаційних заходів та підготовки до територіальної оборони на 2017 рік.

  Ігор Дмитрів, завідувач сектору мобілізаційної оборони ОДА пояснив, що на території нашої області формуються певні підрозділи територіальної оборони. На виконання завдань, які ставляться перед ними, за минулий рік з обласного бюджету із передбачених Програмою 445 000 грн фактично профінансовано 165 200 грн.

  За кошти Господарського управління облдержадміністрації проведено навчання та тренування штабів зон та районів територіальної оборони на 52 900 грн. Для забезпеченя харового особового складу підрозділів територіальної оборони під час виконанн ними заходів Єдиного всеукраїнського стрілецького дня витратили 23 800 грн. А на перевезення військово зобов’язаних (резервістів) до пунктів прийому військових частин та у зворотньому напрямку – 88 500 грн.

  Також Ігор Дмитрів повідомив, що на наступні роки потрібно підтримувати підготовку тих, хто бере участь у територіальній обороні.

  До теми: На Прикарпатті 25 сімей учасників АТО отримали пільгові кредити на житло

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!