На Прикарпатті виявили росіянина з санкційного списку РНБО

 • На Івано-Франківщині виявили громадянина рф з санкційного списку РНБО.

  Працівники підрозділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС в Івано-Франківській області у взаємодії з оперативниками поліції виявили 46-річного громадянина рф, який перебував на території України з порушенням міграційного законодавства, пише “Галицький кореспондент“.

  Щодо іноземця склали протокол про адміністративне правопорушення у зв’язку із вчинення ним правопорушення, передбаченого ч.1 статті 203 КУпАП.

  Крім того, УДМС в області звернулося до суду з позовною вимогою про затримання чоловіка з метою його ідентифікації з поміщенням строком на 6 місяців до пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом. Суд задовольнив вимоги міграційників у повному обсязі.

  Відтак особу, яка не має правових підстав для перебування на території України, помістили у спеціалізований заклад для тимчасового перебування іноземців.

  Як уже з’ясували, цей громадянин рф є обвинуваченим у вчиненні низки злочинів насильницького та майнового характеру на території України. Прізвище 46-річного росіянина внесли до переліку осіб, щодо яких передбачено застосування спеціальних санкцій на підставі рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

 • Надалі працівники міграційної служби у межах своїх повноважень звертатимуться до суду з позовною вимогою про примусове видворення росіянина з України.

  До теми: називав росіян визволителями: у Франківську викрили антиукраїнського агітатора

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!