На Прикарпатті визначили переможців премії імені Ярослава Лукавецького

 • 1 квітня, у четвер, відбулося підсумкове третє засідання комісії з присудження обласної премії імені Ярослава Лукавецького за 2020 рік.

  Розглянули всі запропоновані твори, інформують в Івано-Франківській ОДА.

  Після проведення трьох  турів голосування, комісія визначила переможців премії  імені Ярослава Лукавецького за 2020 рік.

  У галузі архітектура і дизайн:

  • Ярослав Штиркало, пропонований Івано-Франківським обласним музеєм визвольної боротьби імені Степана Бандери за Дизайн-проєкт «Реекспозиція Солотвинського історико-краєзнавчого музею»,

  У галузі образотворче і народне мистецтво:

  • Володимир Сандюк, пропонований Івано-Фанківською обласною організацією Національної спілки художників України за особистий вагомий внесок у розвиток образотворчого мистецтва краю.

  До слова, премія є найвищою відзнакою, яка присуджується митцям Прикарпаття за вагомий внесок у розвиток образотворчого (живопис, скульптура, графіка), народного, декоративно-ужиткового мистецтва, архітектури і дизайну. Була встановлена у 2002 році Івано-Франківською облдержадміністрацією задля популяризації кращих творів мистецтва, архітектури і дизайну, піднесення їхньої ролі у духовному відродженні та естетичному вихованні. Преміальний фонд становить 30 тисяч гривень.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!