На Прикарпатті вже склали 47 протоколів за порушення правил агітації

Станом на 22 жовтня, поліцейські Івано-Франківщини склали 47 адміністративних протоколів, які уже направили поліцейські до суду. Кримінальних проваджень на території області не зареєстровано.

Адміністративні порушення пов’язані з:

  • порушеннями виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації (29 протоколів),
  • порушеннями обмежень щодо ведення передвиборної агітації (7 протоколів);
  • порушеннями порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях (12 протоколів);
  • порушеннями порядку ведення передвиборної агітації, з використанням засобів масової інформації та порядку участі в інформаційному забезпеченні виборів (1 протокол).

Поліцейські Івано-Франківщини закликають всіх учасників виборчого процесу дотримуватися норм Закону та нагадують – порушення виборчого законодавства є неприпустимим та передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність.

Поліція Івано-Франківщини нагадує про відповідальність за порушення виборчого законодавства і закликає всіх причетних – кандидатів, працівників виборчих комісій, виборців, – бути свідомими та сприяти проведенню чесних виборів.

Усіх, кому стало відомо про факти порушення виборчого законодавства під час місцевих виборів, поліцейські закликають звертатись із заявами у територіальні підрозділи поліції регіону або повідомляти про це на оперативну лінію «102».

Читайте також: На Прикарпатті скаржаться на кандидатів, які обклеюють електроопори

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!