На Прикарпатті вже є охочі заплатити за покращені камери в тюрмі

29 липня прокурор Івано-Франківської області Юрій Фреїшин відвідав державну установу «Івано-Франківська установа виконання покарань (№ 12)» та перевірив стан дотримання конституційних прав в’язнів.

Очільник регіональної прокуратури у супроводі начальника установи виконання покарань Володимира Атаманюка здійснив обхід території та режимних корпусів установи.

Під час відвідування колонії прокурор області оглянув приміщення сектору максимального рівня безпеки для тримання засуджених до довічного позбавлення волі, де наразі відбувають покарання 30 осіб, житлові приміщення, харчоблок, виробничі, медичні та комунально-побутові об’єкти установи,

Також він оглянув так звані «платні камери», які нещодавно запровадило Міністерство юстиції України в рамках експериментального пілотного проєкту, спрямованого на поліпшення побутових умов та харчування осіб, узятих під варту. До слова, за інформацією керівника установи, серед осіб, узятих під варту, вже є охочі скористатись такою послугою.

Спілкуючись із керівництвом установи, Юрій Фреїшин звернув особливу увагу на необхідність додержання протиепідемічних заходів щодо запобігання захворюванню засуджених на респіраторну хворобу COVID-19.

Особливу увагу він приділив також питанням додержання конституційних прав ув’язнених, їх матеріально-побутовому та медико-санітарному забезпеченню.

Стан дотримання прав засуджених в установах виконання покарань області й надалі перебуватиме в зоні особливої уваги керівництва прокуратури Прикарпаття.

До теми: Колишній франківський прокурор очолив прокуратуру в Києві

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!