На Прикарпатті з початку року 450 кривдників притягнули до відповідальності за домашнє насильство

 • З початку року 450 кривдників притягнули до адміністративної відповідальності – підсумки роботи мобільної групи поліції з протидії домашньому насильству

  Працівники поліції Прикарпаття закликають громадян не замовчувати насильство, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на поліцію області.

  На території міста Івано-Франківська продовжує роботу мобільна група реагування поліції на факти вчинення домашнього насильства.

  Поліцейські документують порушення, складають адміністративні протоколи, а також проводять й превентивну роботу. Крім того, мобільна група працює не тільки за наявними викликами, але й перевіряє ті сім‘ї, де вже були випадки вчинення насильства.

  Загалом, від початку поточного року поліцейські мобільної групи відреагували на 1538 викликів, пов’язаних з домашнім насильством. За результатами проведених перевірок 625 фактів домашнього насильства отримали підтвердження.

  Щодо 450 правопорушників працівники мобільних груп склали адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП.

  Також працівники поліції винесли 485 термінових заборонних приписів стосовно кривдників.

  Під час відпрацювання викликів, пов’язаних з домашнім насильством, задокументували чотири факти систематичного домашнього насильства (ст. 126-1 КК України) та 2 факти (ст. 390-1 КК України) – порушення вимог обмежувального припису.

  До теми: на Прикарпатті чоловіка засудили за психологічне насильство над племінницею

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!