На Прикарпатті за зловживання службовим становищем судитимуть чиновника

Надвірнянська місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишнього службовця Верховинського відділу земельних ресурсів за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Під час досудового розслідування встановили, що колишній посадовець незаконно погодив документи землеустрою щодо передачі у приватну власність громадянці двох земельних ділянок у межах Карпатського національного природного парку, достовірно знаючи, що ці землі належать до природно-заповідного фонду та не можуть перебувати у приватній власності.

На підставі вказаних офіційних документів за громадянкою зареєстрували право власності на землі, незаконно вибули 0,65 га земель природно-заповідного фонду, а охоронюваним законом інтересам держави спричинили цим шкоду на суму майже 156 тис грн.

Наразі прокурори в порядку цивільного судочинства пред’явили позов про визнання незаконним та скасування рішення сільради, державних актів на право власності та витребування земельних ділянок у користь постійного землекористувача – Карпатського національного природного парку.

Нагадаємо, прикарпатська прокуратура вимагає повернути із незаконного використання частину приміщення лікарні

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!