На Прикарпатті забудовник сплатить до бюджету понад мільйон гривень

Завдяки реагуванню прокуратури забудовник сплатить до бюджету міста Городенки більше одного мільйона гривень пайового внеску.

Так, було установлено, що одному із суб’єктів господарювання на території Городенківської міської ради Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області зареєстровано декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, згідної з якою завершено реконструкцію зерносушильного комплексу, інформує прокуратура області.

Однак у порушення вимог містобудівного законодавства забудовник, маючи обов’язок узяти пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Городенки, ухилився від укладення відповідного договору з органом місцевого самоврядування. Реагуючи на виявлені порушення, Тисменицька місцева прокуратура пред’явила позов про стягнення із забудовника пайового внеску у створення і розвиток інженерно-транспортної інфраструктури селища.

Завдяки вжитим заходам місцевої прокуратури Господарським судом Івано-Франківської області задоволено пред’явлений позов та винесено рішення про стягнення на користь місцевого бюджету Городенківської міської ради коштів несплаченої пайової участі на суму 1 221 294,84 грн.

Нагадаємо, На Прикарпатті чоловік, який обкрадав церкви, проведе у в’язниці шість років

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!