На Прикарпатті зафіксовано сказ у домашніх тварин

 • Сказ домашніх тварин (собак) встановлено у Дзвиняцькій сільській громаді, Надвірнянській міській громаді та Вигодській сільській громаді, що на Прикарпатті.

  Захворювання виявлено за результатами лабораторних досліджень методом люмінесцентної мікроскопії, повідомляє Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби.

  Спеціалісти територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини провели епізоотичні розслідування за даними випадками.

  В осередках захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації відповідно до діючої інструкції.

  Фахівці інформують власників домашніх тварин: для запобігання виникнення сказу потрібно регулярно (щороку) проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу, а якщо з’явилися клінічні ознаки захворювання, інформувати службу ветеринарної медицини, або доправити тварину для огляду у ветеринарну установу.

  У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни, необхідно повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів з метою попередження зараження та загибелі домашніх тварин.

  До теми: На Франківщині проведуть імунізацію диких м’ясоїдних тварин проти сказу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!